Я мать одиночка ребенку 7 лет. Хочу пойти на работу на пол ставки. С меня выплату снимут.?

• г. Днепропетровск

Я мать одиночка ребенку 7 лет. Хочу пойти на работу на пол ставки. С меня выплату снимут.?

Ответы на вопрос (1):

Добрый день, Алена! Вы не утратите статус матери-одиночки и выплаты не снимут. Виплати припиняться у випадках:

- тимчасове працевлаштування дитини

- смерть одержувача допомоги або малечі

- позбавлення одинокої матері батьківських прав

- позбавлення отримувача допомоги волі за вироком суду

- вступ дитини в шлюб до досягнення нею 18-річного віку

- відібрання малюка без позбавлення матері (батька) батьківських прав

- тимчасове влаштування дитини на повне державне утримання

- скасування рішення про усиновлення або визнання його недійсним

- надання неповнолітнім дітям повної цивільної дієздатності

Сума допомоги одиноким матерям розраховується виходячи з різниці між 100% прожиткового мінімуму, встановленого для дитини відповідного віку та середньомісячного сукупного доходу сім’ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців.