Может ли на квартиру должника быть наложен арест при долге в 550 грн?

• г. Киев

Если у должника сумма долга 550 грн, и исполнительная служба вынесла постановления об аресте имущества, могут ли наложить арест на квартиру должника?

Ответы на вопрос (2):

Добрый вечер, Юлия! Арестовать могут и счета и имущество. Погасите долг-снимут арест. Арест-это не обращение взыскания на имущество.

Добрый вечер! На квартиру вряд ли наложат арест из-за такой суммы.

Наказ МинЮста "Про затвердження Інструкції з організації примусового виконання рішень" 02.04.2012 № 512/5

8. На кошти та інші цінності боржника, що перебувають на рахунках та на зберіганні у банках чи інших фінансових установах, на рахунках у цінних паперах у депозитарних установах, накладається арешт, про що виноситься постанова виконавця. У постанові зазначається сума коштів, яка підлягає арешту, з урахуванням вимог за виконавчим документом, стягнення виконавчого збору, витрат виконавчого провадження, штрафів, накладених на боржника під час виконавчого провадження, основної винагороди приватного виконавця та вказуються реквізити рахунку, на якому знаходяться кошти, що підлягають арешту, або зазначається, що арешт поширюється на кошти на всіх рахунках боржника, у тому числі тих, що будуть відкриті після винесення постанови про арешт коштів.

За зведеним виконавчим провадженням арешт накладається на загальну суму заборгованості за зведеним виконавчим провадженням з урахуванням стягнення виконавчого збору, витрат виконавчого провадження, штрафів, накладених на боржника під час виконавчого провадження, основної винагороди приватного виконавця.

Арешт на кошти боржника може бути накладено в національній та/або в іноземній валюті, про що зазначається у постанові.