Як увільнитись з роботи, коли є недостача і немає фінансів?

• г. Киев

Добрий день що мені робити хочу уволитись з роботи я працюю не офіційно в нас появилась недостача на велику суму так як я студент я виплатити її не маю фінансів начальство говорить завтра завтра поговоримо про звільнення але зі мною ніхто не говорить про це адміністратор лякає що буду вертати недостачу що робити підскажіть.

Ответы на вопрос (1):

Тільки в тому випадку будете вертати нестачу, якщо буде вирок суду, який встановить Вашу вину и крадіжці.