Час розгляду рапорту про звільнення від служби при наявності справки про інвалідність та перевірки хвороби дружини

• г. Запорожье

Якщо в мене е справка що вона инвалид 1 групи скільки часу будуть розглядати мій рапорт про звільнення із служби чи перевіряють вони що дружина дійсно хвора.

Ответы на вопрос (1):

Здравствуйте, Уважаемый пользователь сайта.

В разумные сроки, должны рассмотреть, разумный срок 30 календарных дней.

Доброго Вам дня.