Медична реформа та зменшення оплати праці - Чи правомірне переведення на 0,5 посади без попередження?

• г. Ивановка

Працюю на 1 ставку за основною посадою та 0,5 за сумісництвом медичною сестрою. Керівництво на загальних зборах, в зв'язку з медичною реформою та підвищенням оплати праці усно повідомило про відсутність коштів на оплату праці та перевод мене на 0,5 основної посади та 0,5 за сумісництвом без письмового попередження за 2 місяці про істотні зміни в умовах праці. Чи правомірне таке рішення з боку роботодавця?

Ответы на вопрос (2):

Здравствуйте. Нет не правомерно, обращайтесь в Трудовую инспекцию.

Таке рішення роботодавця не правомірно. Охорона праці медичних працівників, також як простих працівників інших спеціальностей, регулюється положеннями трудового кодексу. Дієвим інструментом впливу на вашого роботодавця, в конкретному випадку, буде написання відповідних скарг до територіального органу трудової інспекції та прокуратури.