Qachondan aliment tolimi boshlanadi? Ariza javobi.

• г. Ташкент

Assalomu alaykum oz ozini band qilishdan royhatdan otgan bolsam 1 farzand uchun qancha miqdorda aliment toliman bolam 3 oylik boldi aliment ondirish haqida ariza endi topshirildi qachondan hisoblash boshlanadi javob uchun rahmat

Ответы на вопрос (1):

Уа-алейкум ассалому!

Не совсем понятно где именно вы хотите взыскивать алименты на трёх детей, какой доход и т.д.