Можливі наслідки закінчення державного медичного коледжу без отримання відношення на роботу

• г. Владимир-Волынский

Я закінчила медичний коледж 1 березня. Навчалась на державній формі і тепер з 1 квітня маю відпрацювати 3 роки. Відношення на роботу я не маю і в медичному закладі мені його не дали. Мама моя інвалід 1-ї групи. Чи повинна я тепер сплатити гроші за навчання? В мене є місце роботи тільки в приватній поліклініці (працевлаштування офіційне, йде стаж роботи), але директор сказав що працювати там я не маю права, а тільки на державному місці

Ответы на вопрос (1):

Правильно Вам сказали.Либо у Вас должна быть уважительна причина и вас должны освободить от работы в гос.учреждении