Ошибочно указанная фамилия в договоре залога - возможность отмены и потенциальный результат

• г. Николаев

В 2007 г.Взяли ипотеку в Укрсие в у.е. Всех ипотечников передали в Дельта банк, мы с Дельта банком ничего не подписывали. Сейчас Дельта выставляет огромную сумму. В договоре залога неправильно указана моя фамилия (одна буква). Можно ли отменить договор залога и что это даст?

Ответы на вопрос (1):

Светлана прекращение ипотеки возможно только по основаниям предусмотренным в ст.593 ГКУ и ст.17 Закона Украины "Об ипотеки":

Стаття 17. Підстави припинення іпотеки

Іпотека припиняється у разі:

припинення основного зобов'язання або закінчення строку дії

іпотечного договору;

реалізації предмета іпотеки відповідно до цього Закону;

набуття іпотекодержателем права власності на предмет іпотеки;

визнання іпотечного договору недійсним;

знищення (втрати) переданої в іпотеку будівлі (споруди), якщо

іпотекодавець не відновив її. Якщо предметом іпотечного договору є

земельна ділянка і розташована на ній будівля (споруда), в разі

знищення (втрати) будівлі (споруди) іпотека земельної ділянки не

припиняється;

з інших підстав, передбачених цим Законом.

Наступні іпотеки припиняються внаслідок звернення стягнення

за попередньою іпотекою.