Экспертиза ДНК не подтвердила отцовство освобождает ли это от выплаты алиментов.

• г. Гнивань

Экспертиза днк не подтвердила отцовство освобождает ли это от выплаты алиментов.

Ответы на вопрос (2):

Да освобождает. Обращайтесь в суд.

Это лучший ответ

відповідно до ст.140 СК стягнення за рішенням суду з особи, записаної батьком або матір'ю, аліментів на дитину не є перешкодою для звернення до суду з позовом про виклю­чення відомостей про них як батька або матері з актового запису про народження цієї дитини. Задоволення судом зазначених вимог може бути підставою для перегляду рішення про стягнення аліментів у зв'язку з нововиявленими обставинами (п. 1 ч. 2 ст. 361 ЦПК) (ІІостанова Пленуму Верховного Суду України № 3 від 15 травин 2006 року «Про застосування судами окремих норм Сімейного кодексу України при розгляді справ щодо батьківства, материнства та стягнення аліментів»).