Каковы последствия смерти мужа без раздела наследства и кто должен оплачивать остаток по кредиту?

• г. Константиновка

В браке 1 год, муж брал кредит в банке без поручительства, прописаны по разным областям, он умер, у него 2 дочери по 22 года, тоже в браке, всё наследство (дом, машина) я оставила без раздела им, кто будет платить остаток по кредиту?

Ответы на вопрос (2):

тот, кто вступил в наследство умершего должника

Стаття 1282. Обов'язок спадкоємців задовольнити вимоги кредитора

1. Спадкоємці зобов'язані задовольнити вимоги кредитора повністю, але в межах вартості майна, одержаного у спадщину. Кожен із спадкоємців зобов'язаний задовольнити вимоги кредитора особисто, у розмірі, який відповідає його частці у спадщині.

2. Вимоги кредитора спадкоємці зобов'язані задовольнити шляхом одноразового платежу, якщо домовленістю між спадкоємцями та кредитором інше не встановлено.

У разі відмови від одноразового платежу суд за позовом кредитора накладає стягнення на майно, яке було передане спадкоємцям у натурі.

Стаття 1283. Охорона спадкового майна

1. Охорона спадкового майна здійснюється в інтересах спадкоємців, відказоодержувачів та кредиторів спадкодавця з метою збереження його до прийняття спадщини спадкоємцями.