Можливість утримування інваліда 1 групи за договором довічного утримування та отримання його майна зі згоди опікунської ради

• г. Львов

Якщо я є опікуном інваліда 1 групи чи можу я його утримувати за договором довічного утримування до смерті щоб отримати після цього його майно. Виключно зі згоди опікунської ради. Дякую.

Ответы на вопрос (1):

Стаття 68. Правочини, які не може вчиняти опікун

1. Опікун, його дружина, чоловік та близькі родичі (батьки, діти, брати, сестри) не можуть укладати з підопічним договорів, крім передання майна підопічному у власність за договором дарування або у безоплатне користування за договором позички.

2. Опікун не може здійснювати дарування від імені підопічного, а також зобов'язуватися від його імені порукою.