Какой процент алиментов мне положен если муж уже платит алименты на первую дочь или ее процент нам поделят.

• г. Знаменка

Какой процент алементов мне положен если муж уже платит алементы на первую дочь или ее процент нам поделят.

Ответы на вопрос (1):

Законом не определен процент, размер алиментов определяет суд, с учетом обстоятельств ст.182 СКУ, и зависит от обоснованности размера алиментов и предоставленных доказательств.

Стаття 182. Обставини, які враховуються судом при визначенні розміру аліментів

1. При визначенні розміру аліментів суд враховує:

1) стан здоров'я та матеріальне становище дитини;

2) стан здоров'я та матеріальне становище платника аліментів;

3) наявність у платника аліментів інших дітей, непрацездатних чоловіка, дружини, батьків, дочки, сина;

4) інші обставини, що мають істотне значення.

Стаття 192. Зміна розміру аліментів

1. Розмір аліментів, визначений за рішенням суду або домовленістю між батьками, може бути згодом зменшено або збільшено за рішенням суду за позовом платника або одержувача аліментів у разі зміни матеріального або сімейного стану, погіршення або поліпшення здоров'я когось із них та в інших випадках, передбачених цим Кодексом.