Справа в тому, що я не знаю що для цього потрібно зробити.

• г. Москва

Дуже прошу мені допомогти в наступному питанні. я хочу розмістити у нашому місті в центрі на одному із будинків велику плазму для прокрутки реклами від рекламодавців і таким чином заробляти гроші. справа в тому, що я не знаю що для цього потрібно зробити. Чи потрібні якісь дозволи, як і де їх дістати, куди і до кого звертатися, чи потрібна реєстрація фізичної особи як підприємця, які потім потрібно буде сплачувати податки і в якому розмірі. дуже сподіваюся на Вашу допомогу.

Наперед щиро вдячна.

Бесплатный вопрос юристам онлайн

Если Вам трудно сформулировать вопрос — позвоните, юрист Вам поможет:
Бесплатно с мобильных и городских
Ответы на вопрос (1):

Оксана!

Вы хотите получить консультацию, основанную на законодательстве Украины. Обратитесь в Украинскую виртуальную консультацию, которую можете найти в любой поисковой системе.