Як краще переписати будинок на маму - заповіт чи дарствену? Чи може рідна тітка вимагати частку після оформлення?

• г. Скадовск

Підскажіть будь-ласка. Рідна тітка моєї мами хоче переписати на неї будинок. Як це краще зробити? За заповітом чи дарствену? У неї є онука яка вже чотири роки не навідується до неї.Чи може вона після оформлення будинку на маму вимагати якусь частку цього будинку? Дякую.

Ответы на вопрос (2):

Завещание вступит в силу только после смерти, при оформлении дарственной в собственность имущество переходит сразу. Выбирать Вам

Оформляйте договор дарения у нотариуса, тогда внучка не сможет претендовать на имущество или оспаривать сделку.