Что делать если не проводится расследование преступления? Нападение на ребенка с ограблением.

• г. Мариуполь

Что делать если не проводится расследование преступления? Нападение на ребенка с ограблением.

Ответы на вопрос (2):

В прокуратуру жалобу пишите

Можете оскаржити бездіяльність слідчого в прокуратуру, а ще краще, безпосередньо в суд. Для початку завітайте до слідчого та зясуйте в чому причина адже скарги мають бути мотивованими. Крім того, Ви як законний представник маєте бути учасником процесу і маєте право заявляти клопотання.