Могу ли я гражданка Украины въехать на территорию Российской Федерации в 16 лет одна, с паспортом, но без сопровождения кого либо?

• г. Харьков

Могу ли я гражданка Украины въехать на территорию Российской Федерации в 16 лет одна, с паспортом, но без сопровождения кого либо?

Ответы на вопрос (1):

Якщо поїдете до Нового Року, може й пропустять, хоча в мене є сумніви. А після 01.01.2015 року вїзд лише за закордонним паспортом, а він з 18 років видається.