Сколько может находиться гражданин Украины на территории Белоруссии.

• г. Змиёв

Сколько времени может находиться гражданин украины на территории белоруссии без регистрации?

Ответы на вопрос (1):

Громадяни України впродовж 30 діб можуть перебувати на території Республіки Білорусь без реєстрації. Якщо заплановано термін перебування понад 30 днів, то необхідно зареєструватися, зокрема, у готелі або в територіальному підрозділі з громадянства та міграції за місцем проживання.

Для тимчасової реєстрації строком до 90 днів іноземцеві необхідно заповнити заяву, сплатити держмито у розмірі 0,5 базової величини (орієнтовно 7 дол.США) і надати медичний страховий поліс для іноземних громадян і осіб без громадянства, що підлягають відповідно до законодавчих актів обов'язковому медичному страхуванню. Сама процедура реєстрації займає 5-10 хвилин, якщо не допущено ніяких порушень.