Какой срок по статье 178 часть 2 мошенничество дали пол года может быть увеличен срок при присуждении.

• г. Кропивницкий

Какой срок по статье 178 часть 2 мошенничество дали пол года может быть увеличен срок при пересуждении.

Ответы на вопрос (1):

Немає в КК України під № 178 статті про шахрайство.

Стаття 178. Пошкодження релігійних споруд чи культових будинків

Пошкодження чи зруйнування релігійної споруди або культового будинку -

карається штрафом до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від шістдесяти до двохсот сорока годин, або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк.