Угроза лишить материнства от незаконной бабушки - Юридическая сторона и мои права

• г. Радомышль

Она мне угрожает лешыть материнства. Я не пью, не курю. Веду нормальный образ жизни.. имеет ли она на это право. Так как юридически она им не бабушка? Они на моей фамилии.

Ответы на вопрос (1):

Прізвище значення не має. Право на звернення до суду з позовом про позбавлення батьківських прав мають один з батьків, опікун, піклувальник, особа, в сім'ї якої проживає дитина, заклад охорони здоров'я, навчальний або інший дитячий заклад, в якому вона перебуває, орган опіки та піклування, прокурор, а також сама дитина, яка досягла чотирнадцяти років.