Проблемы обучения и получения диплома в университете России для граждан Узбекистана

• г. Ташкент

Ассалом алайкум Мен российяга темир йул университетуга укишга кирганман узбекистондан йуланма олмай келганмиз биз битириб борсак дипломимиз утадима ёки йукма.

Ответы на вопрос (4):

Ваалейкум ассалом. Ха, албатта утади

Йук утмайди,руйхатга киритилмаган,нострификация килинмайди.

Нимага утмайди шуни нима килсак утади

Йук,укишни тугатиш керак. Унгача балким икки давлат келишиб олар.