Штраф за кражу сникерса в баре - сколько нужно отдать и последствия

• г. Одесса

Был такой случай в баре, мой друг украл сникерс (ему 17 лет).. Та продавщица ему продавала (алкоголь) когда он крал сникерс (на пьяною голову, пил в этом бара уже было более 23-00) она предъявляет штраф в размере 510 грн.

Вопрос в чем: Сколько нужно отдать за сникерс (или что будет если не чего не отдать) есть видеосъемка.

Спасибо за внимание.

С. Ув Влад.

Ответы на вопрос (1):

Мелкая кража будет, административная ответственность и стоимость товара придется возместить.

Стаття 51 КоАП. Дрібне викрадення чужого майна

Дрібне викрадення чужого майна шляхом крадіжки, шахрайства, привласнення чи розтрати -

тягне за собою накладення штрафу від десяти до тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправні роботи на строк до одного місяця з відрахуванням двадцяти процентів заробітку, або адміністративний арешт на строк від п'яти до десяти діб.

Повторне протягом року вчинення правопорушення, передбаченого частиною першою цієї статті, за яке особу вже було піддано адміністративному стягненню, -

тягне за собою накладення штрафу від тридцяти до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправні роботи на строк від одного до двох місяців з відрахуванням двадцяти процентів заробітку, або адміністративний арешт на строк від десяти до п'ятнадцяти діб.

Викрадення чужого майна вважається дрібним, якщо вартість такого майна на момент вчинення правопорушення не перевищує 0,2 неоподатковуваного мінімуму доходів громадян.