У мене сталося страшне - мій чоловік вбив мою рідну сестру. Чому мені належить моральне відшкодування?

• г. Нежин

Скажіть будьласка, у мене сестру рідну убив чоловік, мені слідчий сказав що я написала моральне відшкодування у розмірі 200000 тис. грн. суд визнав. Але я не писала ніякої заяви, вгалі потрібно щось писати чи ні? у нього залишився дім де вони проживали із сестрою і були приписані, прожили 15 років у шлюбі.

Ответы на вопрос (1):

Вы имеете право подать гражданский иск в уголовном процессе о возмещении морального ущерба, заявленная сумма должна быть обоснована.

В остальном нужно смотреть материалы дела, чтобы понимать, кто и на основании чего признал или установил.