Механізм нарахування індексації - однаковий для всіх педагогічних працівників чи залежить від розряду та стажу?

• г. Днепропетровск

Я працюю вихователем в дошкільному навчальному закладі. Скажіть будь ласка, як нараховується індексація? Індексація всім пед. працівникам однакова повинна бути, чи це залежить від тарифного розряду, або ж від стажу?

Ответы на вопрос (1):

Індексація заробітньої плати проводиться однаково для усіх працівників.