Потребую допомоги - Я сама поховала брата, отримавши лише машину від воєнкому. Чи можу я розраховувати на додаткову підтримку?

• г. Базалия

Вітаю! в мене брат помер 7 лютого 2015 року а забрали його на полігон 6 лютого 2015 на підготовку до АТО апохоронила я його сама з боку воєнкому я отримала тільки машину щоб привести з моргу на яку я можу розраховувати допомогу і як це зробити?

Ответы на вопрос (1):

Почитайте ось цей (Подробнее ➤ закон.