Як забрати заяву з міліції про побиття від свашки, щоб зберегти сімейне щастя і благополуччя дітей?

• г. Дрогобыч

Моя мама хоче забрати заяву з міліції,яку написала 7.07.2014 р., про те що її побила сваха (мама мого чоловіка). Забрати хоче по причині миру між мною і моїм чоловіком, щоб ми не розводились, а наші діти не росли у неповноцінній сім'ї. Порадьте, як це можна зробити, що потрібно написати. Дякую.

Ответы на вопрос (1):

Нельзя забрать заявление, возможно закрыть производство по примирению сторон, пусть мама обратится в РОВД к следователю, который ведет данное дело, может производство закроют за отсутствием состава преступления.