Як оформити спадщину й переписати будинок на мого отчима, враховуючи його померлих батьків?

• г. Брошнев-Осада

Скажіть будласка, як і що потрібно для того щоб пеоформити будинок на мого отчима з його батьків,які померли приблизно 16 років тому.

Ответы на вопрос (1):

Если вступил в наследство, то просто его оформить. если не вступил, восстанавливать срок на вступление через суд..