Возможно ли открыть аптеку после окончания Мед училища, имея специальность Фармацевт?

• г. Арциз

Скажите, пожалуйста, можно ли после Мед училища (специальность Фармацевт) получить лицензию на открытие аптеки? Или, чтобы открыть аптеку нужно только высшее образование?

Ответы на вопрос (1):

Для провадження діяльності з роздрібної торгівлі лікарськими засобами, в аптеці повинні бути в наявності матеріально-технічна база та кваліфікований персонал, після чого має бути отримана ліцензія на роздрібну торгівлю лікарськими засобами.