Бывшая жена начала отношения с бывшим наркоманом, болеющим гепатитом. Возможно ли отсудить у неё сына?

• г. Киев

Бывшая жена начала отношения с бывшим наркоманом, болеющим гепатитом. Возможно ли отсудить у неё сына?

Ответы на вопрос (1):

Основанием для лишения родительских прав и соответственно передаче Вам Ст. 164 СКУ

?

1. Мати, батько можуть бути позбавлені судом батьківських прав, якщо вона, він:

1) не забрали дитину з пологового будинку або з іншого закладу охорони здоров'я без поважної причини і протягом шести місяців не виявляли щодо неї батьківського піклування;

2) ухиляються від виконання своїх обов'язків по вихованню дитини;

3) жорстоко поводяться з дитиною;

4) є хронічними алкоголіками або наркоманами;

5) вдаються до будь-яких видів експлуатації дитини, примушують її до жебракування та бродяжництва;

6) засуджені за вчинення умисного злочину щодо дитини.