Схема розрахунку судового збору за позовну заяву майнового характеру до господарського суду при сумі позову 68 387,45 грн

• г. Киев

Яка буде сума судового збору за подання позовної заяви майнового характеру до господарського суду якщо сума позову складає 68 387,45 грн, як правильно розраховувати?

Ответы на вопрос (2):

1 розмір мінімальної заробітної плати -1378 грн

1,5 відсотки ціни позову, але не менше 1 розміру мінімальної заробітної плати та не більше 150 розмірів мінімальної заробітної плати