Чи звільняється від судового збору особа, яка подає позов до ПФУ про незаконні дії щодо припинення виплати пенсії посадовій особі місцевого самоврядув

• г. Желтые Воды

Чи звільняється від судового збору особа, яка подає позов до ПФУ про незаконні дії, щодо припинення виплати пенсії посадовій особі місцевого самоврядування на підставі статті 3 пункту 2 підпункту 13 Закону України "Про судовий збір"?

Ответы на вопрос (1):

Доброго времени суток!

Обратитесь со своим вопросом к украинским юристам. Мы Вас не понимаем.

Удачи Вам и всего наилучшего!