Жалобы на мою карту в Приватбанке - Как доказать свою невиновность в мошенничестве?

• г. Полтава

Я получав на карточку приватбанк 850-900 грн від людей і віддавав одной людині їх але собі там забирав по 50-100 грн (ну тіпа зароботу)... а сьогодні звоне людина з приватбанку і каже шо жалоби від людей на мою картку те шо вони відправлять гроші на мою картку і не получають товар... а ле я вобще нічого про ці магінації не знав..і шо мені треба це робити в цій ситуації? ( ( (як доказати шо я не винен (

Ответы на вопрос (2):

Вопросы из Москвы принимаются только на русском языке.

Обратитесь в милицию с заявлением на этого человека ,пока вас не привлекли