Как подать на развод по месту приписки, если брак был зарегистрирован в другой области и общенажитого имущества нет, при наличии 4-х месячного ребенка?

• г. Житомир

Хочу подать на развод по месту приписки. Брак был зарегистрирован в другой области. Общенажитого имущества нету. Есть 4-х месячный ребёнок. как поступить?

Ответы на вопрос (2):

Обращаться к мировому судье с иском о расторжении брака, по месту вашего жительства.

Позови про розірвання шлюбу можуть пред'являтися за зареєстрованим місцем проживання чи перебування позивача також у разі, якщо на його утриманні є малолітні або неповнолітні діти або якщо він не може за станом здоров'я чи з інших поважних причин виїхати до місця проживання відповідача. За домовленістю подружжя справа може розглядатися за зареєстрованим місцем проживання чи перебування будь-кого з них.