Можно ли развестись в КНР ЕСЛИ ЕСТЬ 2 Е не совершеннолетних детей. Как и куда обратиться.

• г. Краснодон

Можно ли развестись в ЛНР ЕСЛИ ЕСТЬ 2 Е не совершеннолетних детей. Как и куда обратиться.

Ответы на вопрос (2):

Да, можно, через суд только.

Можливо і є варіант розлучитись але таке розлучення матиме значення лише на території лнр. Крім того, якщо в паспорт громадянина України буде проставлено печатку лнр такий паспорт буде недійсним. Вирішувати Вам.