Меня лишили прав на год, статья 130, срок истёк, пересдача обязательна?

• г. Запорожье

Меня лишили прав на год, статья 130, срок истёк, перездача обязательна?

Ответы на вопрос (1):

Особам, які позбавлені права на керування транспортними засобами за керування такими засобами у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції, посвідчення водія повертається після обов’язкового проходження позачергового медичного огляду та складення теоретичного і практичного іспитів.