Мушкилоти пайванди ман илова ба муаммолати правнукиям

• г. Пермь

Салом алейкум, эҳтиромона хоҳиш мекунам, ки ба мушкилоти пайванди ман ёри расонед

Мушкилот чунин аст

Як шиноси ман ба духтари аз шавҳараш ҷудо шуда бо восита интернет ягон шарт қабеҳ нею Салом медиҳад Он мардак ба ҳамсараш ҳама вақт ман фалони духтарро мегирам гуфта дилгир мекунад ин гапро давоми се сол давом медиҳад дар оқибат Занаш дилгир шуда ба пеши духтари аз шавҳар баромада рафта мегӯяд

—Туро як Сард ба зани гирифтанист он сард соҳиби се фарзанду зан ҳам дорад та ба ин чи мегуи?

—Он мард кист?

—Агар ки буданашро гуям хафа намешави? Бо ман қаҳри намешави?

—Не

—Ин шавҳари ман

Баьд бе ягон ранҷидан аз якдигар мараванд. Ин духтар бо ин оила ҳамсоя мебошад

Баьд ин духтар аз болои ин оила шикоят ба ВКД мекунад

ДАР ИН КОРИ ИН ОИЛА ЯГОН ҚОНУНШИКАНИ ДИДА МЕШАВАДМИ

БАРОИ ЁРИАТОН ПЕШАКИ РАХМАТ.

Ответы на вопрос (4):

По-русски, если можно, Шероз

Если не затруднит, по-русски Ваш вопрос

На сайте нет юристов из Таджикистана,

А вот из Перми есть.

Задал вопрос:Шероз(всего вопросов: 4)

Вопрос № 10331658 от 17.04.2016 19:51Россия г. Пермь

Тема: Интернет

Салом, Шероз!

ба суоли Шумо чавоби дурст додан мушкил, чунки барои посуху дуруст додан холати пурраи корро донистан зарур. Аз гуфти Шумо бар меояд, ки духтари хамсоя ранчидааст. Агар тавонед ба телефони ман дар тамос бошед.