Умер отец, наследство грузового автомобиля - возможность отказа в пользу мамы и процесс оформления документов в МРЭО

• г. Татарбунары

Умер отец, наследство - грузовой автомобиль, наследники я и мама, пропустили срок подачи заявления, сейчас подали заявление нотариус сказал что имущество оформляется на нас двоих. Можно ли написать отказ от наследства в пользу мамы? Как происходит оформление документов в МРЭО, тоже оформляется на двоих?

Ответы на вопрос (1):

На двоих авто оформят.

Нельзя отказаться, т.к. срок принятия наследства уже прошел, а после этого срока отказ не допускается.

Стаття 1273 ЦКУ Право на відмову від прийняття спадщини

1. Спадкоємець за заповітом або за законом може відмовитися від прийняття спадщини протягом строку, встановленого статтею 1270 цього Кодексу.

5. Відмова від прийняття спадщини є безумовною і беззастережною.

6. Відмова від прийняття спадщини може бути відкликана протягом строку, встановленого для її прийняття.

Стаття 1270 ЦКУ Строки для прийняття спадщини

1. Для прийняття спадщини встановлюється строк у шість місяців, який починається з часу відкриття спадщини.

Вы можете перераспределить объекты наследства, если в состав наследства входит другое имущество.

Стаття 1267 ЦКУ Розмір частки у спадщині спадкоємців за законом

1. Частки у спадщині кожного із спадкоємців за законом є рівними.

2. Спадкоємці за усною угодою між собою, якщо це стосується рухомого майна, можуть змінити розмір частки у спадщині когось із них.

3. Спадкоємці за письмовою угодою між собою, посвідченою нотаріусом, якщо це стосується нерухомого майна або транспортних засобів, можуть змінити розмір частки у спадщині когось із них.