Чи є законним звільнення інженера з охорони праці та пожежної безпеки з невідповідною освітою на робочому місці? Випадок виник у зв\'язку з перевіркою

• г. Черкассы

Працюю на підприємстві інженером з охорони праці та пожежной безпеки, освіта не відповідає професії , працюю місяць на цій посаді, а так то 3 роки на цьому підприємстві, начальник відділу кадрів визвала мене, щоб перевірити мої знання, але мого керівника до відома не поставила, керівник здивований з цього, я відповідала на ті питання, які знала, так як працюю не довго, мене хочуть звільнити, але у мене є син 8 літній і я мати-одиночка. Підскажіть, будь ласка законно це чи ні?

Ответы на вопрос (3):

атестаційну комісію і за підсумками атестаційної комісії робити висновок. якщо цього не буде, оскаржуйте звільнення в суді

Здравствуйте Людмила!

Приняв Вас на работу администрация признала ,что Ваша квалификация соответствует занимаемой должности.Если уволят (не по собственному желанию или согласию сторон) востанавливайтесь на работе в судебном порядке у Вас есть все основания.

Не имееют права уволить.Не волнуйтесь