Можливість отримати амністію для особи, яка відбуває покарання за статтю 185 частину 2 і 3, а також за статтею 71, і має троє малолітніх дітей

• г. Тернополь

Мій син на даний час відбуває покарання за статья 185 часть 2 + ст 71 / за статья 185 часть 3/ призначено покарання 4 роки і 2 місяці. Фактично відбув 1 рік 5 міс 22 дні плюс 3 міс по закону Савченко. Має троє малолітніх дітей. Чи може він попасти під амністію 2016 року.

Ответы на вопрос (3):

Может пускай подает документы