Суд формує рішення під час судового провадження за позовом І. до П. про визнання договору дарування недійсним в умовах відсутності позивача та відповідача

• г. Одесса

У суді першої інстанції відкрито судове провадження за позовом І. до П. про визнання договору дарування недійсним.

Які дії повинен вчинити суд за таких умов:

- належним чином повідомлений позивач не з’явився на судовий розгляд;

- належним чином повідомлений позивач повторно не з’явився на судовий розгляд;

- належним чином повідомлений відповідач повторно не з’явився на судовий розгляд;

- сторони уклали мирову угоду;

- позивач відмовився від позову;

- позивач помер.

Ответы на вопрос (1):

Людмила тут не одна задача а десять