Анализ правовой ситуации - объединение и рассмотрение неявки одного из участников судебного процесса

• г. Одесса

Помогите решить задачу буду очень благодарна. Суддя під час провадження у справі до судового розгляду об’єднав для розгляду в одному провадженні кілька однорідних позовних вимог - про стягнення збитків - до одного й того ж відповідача. Один із співучасників не брав участі у розгляді судової справи, був належним чином повідомлений про час і місце судових засідань, про причини неявки до суду не повідомляв. Суд, розглянувши справу по суті, ухвалив рішення на користь усіх співпозивачів, задовольнивши позовні вимоги кожного з них. Дайте правовий аналіз ситуації.

Ответы на вопрос (2):

Помогите решить задачу буду очень благодарна. Суддя під час провадження у справі до судового розгляду об’єднав для розгляду в одному провадженні кілька однорідних позовних вимог - про стягнення збитків - до одного й того ж відповідача. Один із співучасників не брав участі у розгляді судової справи, був належним чином повідомлений про час і місце судових засідань, про причини неявки до суду не повідомляв. Суд, розглянувши справу по суті, ухвалив рішення на користь усіх співпозивачів, задовольнивши позовні вимоги кожного з них. Дайте правовий аналіз ситуації.

Задачки решать Вы студентов просите И вообще то можно было писать и на русском языке.

Здравствуйте, Людмила.

Либо напишите на русском, либо обратитесь непосредственно к юристу Вашей страны, воспользовавшись поисковой системой сайта.