Суд має розглянути позов про укладення трудового договору та компенсацію прогулування

• г. Одесса

За домовленістю між керівником підприємства і зі згоди мого мужа останній був звільнений переведенням з заводу 09.01 згідно п. 5 ст. 36 КЗпП України. Проте, коли мій муж 10.01 з’явився у відділ кадрів заводу, йому відмовили в прийомі на роботу в зв’язку з тим, що робітник, на місце якого був запрошений муж, передумав звільнитися і забрав свою заяву до закінчення двотижневого строку попередження. 15 лютого мій мужз вернувся в районний суд з позовом, в якому просив суд зобов’язати адміністрацію заводу укласти з ним договір (трудовий) і оплатити середній заробіток за весь час вимушеного прогулу. Чи підлягають задоволенню вимоги?

Ответы на вопрос (2):

Воспользуйтесь поисковиком сайта, чтобы обратиться к юристу Вашей страны, Людмила.

Людмила вимоги вашого чоловіка підлягають задоволенню.