Недоплата за світло - чому відключають, а переплата не компенсується?

• г. Хуст

Доброго дня якщо я недоплатила за світло то відключають від мене це я розумію але якщо я переплатила чи повинні мені мінусувати різницю.

Ответы на вопрос (3):

Здравствуйте! Это русскоязычный сайт. Юристы работают на русском языке. Поэтому и нужно задавать вопросы на русском языке. Удачи и добра!

Все залежить від того яка сума заборгованості. Крім того, мають спочатку попередити письмово. Стосовно переплати - так повинні зарахувати в майбутні періоди. Уточніть чи потрібно для цього додатково писати заяву.

Матільда, якщо не доплатили, це пагано, якщо переплатили, то нема чого переживати, різниця нікуди не дінеться, піде на другий місяць.

С любой ситуации всегда можно найти выход. Удачи Вам и всего самого наилучшего!