Скільки аліментів я повинен платити, якщо безробітний - розбіжності у виконавчому листі та законодавстві

• г. Доманевка

Скажіть будь-ласка якщо я безробітний, скільки я повинен платити аліментів? Згідно виконавчого листа 1\4 від доходів, або половина неоподаткованого мінімуму. В виконавчій мені кажуть, що 500 гривень, але згідно якого законодавства випливати може така сумма? Коли я працював то платив менше.

Ответы на вопрос (2):

Якщо Ви не працюєте, то державний виконавець робить розрахунок, виходячи з середнього заробітку по Вашій місцевості.

Как вариант, трудоустройтесь на минимальную зарплату, и Вам должны будут пересчитать задолженность исходя из получаемой заработной платы - ч.2 ст.195 СКУ.