Яку категорію посади має депутат сільсько їради?

• г. Николаев

Ответы на вопрос (2):

Доброго времени суток!

Обратитесь с вопросом к украинским юристам, поскольку на данном сайте российские юристы консультируют по вопросам российского законодательства.

Удачи и всех благ!

Олена, я не знаю, про яку категорію іде мова, але:

Статус депутата сільської, селищної ради характеризується наступними основними рисами:

Депутат є виборною особою.

Депутат виступає представником членів територіальної громади, що проживають в межах відповідного виборчого округу, в місцевій раді. При цьому його слід розглядати не лише як представника своїх виборців (тих виборців що голосували за нього на виборах), а як представника всіх членів територіальної громади округу – він представляє та захищає інтереси як виборців, так і тих людей, які ще не досягли вісімнадцятирічного віку чи не перебувають у громадянстві України.

Депутат здійснює свої повноваження, не пориваючи з виробничою або службовою діяльністю.

С любой ситуации всегда можно найти выход. Удачи Вам и всего самого наилучшего!