Проблема с регистрацией - Как организовать встречу с соседями, чтобы решить вопрос суда?

• г. Нукус

Асалаумалеикум мен иски нафар болам бор хозирда ерим мен билан ажрашмокчи суд 6 ои мухлат берди еримни уййдагилар мани руйхатдан чикиб кетишимни сураяпти болларим 2 гурух ногирон кандай чо раз курса болади.

Ответы на вопрос (2):

Здравствуйте.

Каждому гарантируется право на получение квалифицированной юридической помощи

Пишите по - русски. Подробнее по ситуации.

Сиз руйхатдан чиқишга рози булманг. Улар сизни уйдан чикариш тугрисида судга мурожаат килишса, судда узингизни химоя килишга имкониятингиз бор.