Шанси на виграш справи в суді, якщо постраждалий вимагає виплату 30% від ремонту автомобіля, оплаченого страховою компанією

• г. Ивано-Франковск

Добрий день чоловік виноватий у вчиненні дтп. Авто постраждалих в ремонті за який оплачує страхова але не в повному обсязі а 70%,30%вимагають щоб виплатили ми.Якщо постраждали подасть в суд чи є шанс виграти справу?

Ответы на вопрос (2):

Здравствуйте, Виктория! К сожалению, если Ваша вина установлена и пострадавшие обратятся в суд, то суд удовлетворит их требования. С уважением, СТАНИСЛАВ ПИЧУЕВ.