Куш хотинли фарзандимни олиш ушбу холатга катнашишимиз - банкда ишлаб оладими?

• г. Коканд

Салом 2 нафар фарзандим бор ушбу фарзандлардан бирини уз калмогимга олсам булади узим банкда ишлиман фарзандимни бирини узимда олиб колмокчиман сабаби кайнотам куш хотинли фарзандларимни такдирига тасир утказади ушбу холат юзасидан фарзандларимни уз калмогимга олмокчиман.

Ответы на вопрос (1):

"2 нафар фарзандим бор ушбу фарзандлардан бирини уз калмогимга олсам булади узим банкда ишлиман фарзандимни бирини узимда олиб колмокчиман"

Жасурбек, ушбу масала буйича, болаларни яшаш жойини белгилаш тугрисида, судга ариза билан мурожаат килмангиз булади.