Проблеми з мікрозаймами - переживання, просрочки та контакти зі службами безпеки

• г. Деражня

Доброго вечора в мене таке питання: так склалася ситуація що прийшлося набрати мікрозаймів на немаленьку суму, спочатку все оплочувала, потім прийшлося брати один кредит щоб сплатити відцотки в іншому оскільки власних коштів не вистачало, таяк є маленька дитина... так ось закінчується все тим що почалися просрочки а платити немає чим,і доки я шукаю рішення, мені телефонують служби безпеки, деякі спілкуються нормально, а інші відкрито хамлять, погрожують, я дуже переживаю бо маю маленьку дитину і маму інваліда,я не шахрайка і невідмовляюся сплачувати, але вони нічого слухати нехочуть. Підскажіть будь ласка що мені очікувати і що вони можуть зробити... Дякую.

Ответы на вопрос (1):

Здравствуйте!

МФО может обратиться в суд, и взыскать с Вас задолженность в принудительном порядке, через судебных приставов.

Желаю Вам удачи и всего хорошего!