Чи можна перевестися в інше відділення обласної лікарні після праці за направленням, якщо навчалася на державній основі?

• г. Кропивницкий

Доброго вечора я працюю в обласній лікарні після закінчення коледжу, працюю за направленям, 1 рік,скажіть можу я перейти в інше відділення, так як я навчалася на державній основі , чи мені потрібно відпрацьовувати 3 р.

Ответы на вопрос (1):

Шановна Тетяна! Щоб відповісти на Ваші запитання підкажіть мені наступне А Ви укладали який-небудь договір? В ньому щось є з цього приводу?