Кто должен был заниматься опломбированием счетчиков воды?

• г. Донецк

Кто должен снять на проверку счетчик воды.

Ответы на вопрос (2):

Бремя содержания имущества несет его собственник. Кто собственник счетчика? - Тот и следит за его состоянием и сдает на поверку.

Согласно:

ПРАВИЛА

надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення

ЗАТВЕРДЖЕНО

постановою Кабінету Міністрів України

від 21 липня 2005 р. N 630

.....

Порядок обліку та оплати послуг

9. У квартирі (будинку садибного типу) роботи з установлення засобів обліку води і теплової енергії (далі - квартирні засоби обліку) проводяться спеціалізованою організацією, виконавцем, виробником чи постачальником за рахунок коштів споживача.

Квартирні засоби обліку беруться виконавцем на абонентський облік.

Періодична повірка, обслуговування та ремонт (у тому числі демонтаж, транспортування та монтаж) квартирних засобів обліку проводяться за рахунок виконавця.